O Firmie

Firma Handlowa KONKRET to dużych rozmiarów hurtownia, specjalizująca się w sprzedaży i exporcie wysokiej klasy owoców i warzyw na rynki europejskie, ze szczególnym uwzględnieniem rynku rosyjskiego.

Prowadzimy sprzedaż hurtową od 1997 r.  Ugruntowaliśmy swą pozycję na rynku m.in. dzięki dobrej współpracy z wieloma firmami exportującymi owoce i warzywa. Współpraca ta w połączeniu ze świetną lokalizacją naszej firmy, która znajduje się w samym sercu produkcji ogrodniczej w Polsce stwarza bardzo dobre warunki do  przedstawienia Klientom obszernego wachlarza  produktów, którymi dysponujemy.

Posiadamy własne zaplecze magazynowo – produkcyjne. To niewątpliwie wyróżnia nas spośród innych producentów owoców i warzyw, gdyż zapewniamy kompleksowość usług – począwszy od magazynowania produktów , następnie – pakowanie ich, na załadunku skończywszy.

Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w sprzedaży, a co za tym idzie –  dobrej znajomości rynku  owocowo – warzywnego możemy oferować  naszym Klientom najwyższej jakości produkty  w atrakcyjnej cenie,  a nasze usługi stały się bezkonkurencyjne.  Dobrze rozwinięta logistyka firmy  pozwala nam w krótkim czasie zrealizować wiele zleceń jednocześnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do współpracy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- O Firmie
- 10lecie firmy
- Foto galeria zdjęć
- Nasze opakowania
- kontakt

K  O  N  K   R  E  T
poleca przepis dnia:skomentuj
dodaj własny
przeglądaj

Created by GRT Studio Web Design, Strony Intenrnetowe, Systemy CMS-CRM, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia | 2007 © fruits.com.pl