DZIESIĘCIOLECIE FIRMY

Nasza firma obchodzi w tym roku jubileusz 10lat!

Rok 2007 to jubileusz 10-lecia istnienia naszej firmy. Dzięki uporowi i  determinacji, z jaką dążyliśmy do uzyskania dobrej pozycji na rynku i  stworzenia firmy wiarygodnej w oczach Klientów możemy dziś świętować  nasz jubileusz  z dumą i ogromną satysfakcją stwierdzić, iż udało nam się zrealizować cele, które założyliśmy sobie w 1997 roku.

Ugruntowaliśmy swą pozycję na rynku, pozyskaliśmy stałych Klientów,  nawiązaliśmy dobrą  współpracę z firmami exportującymi owoce i warzywa zarówno na rynek zachodni, m.in. do Danii, Szwecji, Anglii,  jak i na rynek wschodni. Zdajemy sobie sprawę, iż by firma mogła stale się rozwijać  nieodzownym czynnikiem są ciągłe inwestycje, mamy zatem zamiar  poszerzać gamę naszych usług, zdobywać kolejne rynki zbytu. Uzyskane w ciągu 10 lat doświadczenie i renoma sprawiają, że  KONKRET to firma poszukiwana i ceniona. Stosując w całej naszej historii dobre  rozwiązania logistyczne i organizacyjne nasza firma dąży do zdobycia i  utrzymania miana solidnej, profesjonalnej hurtowni, wiodącej w sprzedaży  owoców i warzyw w kraju jak i za granicą.

Wszystkim, którzy przyczynili się do obecnego stanu naszej firmy składamy serdeczne podziękowania. Jednocześnie zapewniamy, iż  na gruncie dotychczasowych doświadczeń zamierzamy z jeszcze większa konsekwencją i wytrwałością kontynuować proces rozwoju  firmy KONKRET. Dziękujemy naszym Klientom i dostawcom. 10 lat istnienia firmy  to wynik świetnej, partnerskiej współpracy z kontrahentami, którą mamy zamiar kontynuować.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

- galeria zdjęć firmy
- nasze opakowania
- kalendarz sprzedaży
- jak do nas dojechać
- kontakt

K  O  N  K   R  E  T
poleca przepis dnia:skomentuj
dodaj własny
przeglądaj

Created by GRT Studio Web Design, Strony Intenrnetowe, Systemy CMS-CRM, Aplikacje IT, Hosting, Fotografia | 2007 © fruits.com.pl